Cooler Master, HAF 700 White ve EVO White Kasalarını Tanıttı

Cooler Master, HAF kasa serisinin yeni modellerini tanıttı: HAF 700 Beyaz ve HAF 700 EVO Beyaz. Bu en son versiyonlar, HAF serisinin soğutma yeteneklerini ve yeni gelişmeleri de sergiliyor. Bu modellerin çarpıcı beyaz renk grubu, yüksek işlevselliği modern tasarımla harmanlıyor.


Cooler Master HAF 700 EVO White
  1. Çok yönlü donanım desteği: 200 mm’ye kadar PSU desteği, EATX’e kadar anakart desteği ve her boyuttaki GPU için destek.
  2. Tam soğutma özgürlüğü: 240 mm, 360 mm veya 480 mm radyatör yuvaları ihtiyacınız olan tüm soğutma alanını sağlarken, dönen radyatör braketi ve alet gerektirmeyen üst panel, kurulumu kolaylaştırıyor.
  3. SickleFlow fanları: HAF 700 ve HAF 700 EVO, iki adet 200 mm SickleFlow Beyaz ARGB fanla birlikte gelir.
  4. Benzersiz gövde tasarımı: Tamamen örgülü ön panel, gelişmiş hava akışı sağlarken, çoklu düzen, makinenizin iç işleyişini kesinlikle düzenli tutar.
  5. ARGB gen 2 desteği: Cooler Master’ın kendi MasterPlus+ yazılımı ve dahili kontrol cihazı, tamamen özelleştirilebilir aydınlatma kurulumlarına olanak tanır. Ek olarak EVO’nun ön paneli, sistem istatistikleri ve animasyonlar dahil çeşitli bilgileri görüntüleyebilen özelleştirilebilir bir LCD asistanı olan Iris’i içerir.
  6. Aletsiz kurulum: Dikey GPU montajı, PSU montajı, HDD kafesi ve çok işlevli braket, tamamen aletsiz kuruluma olanak tanır ve HAF 700’ü bugün piyasadaki en kullanıcı dostu kasalardan biri haline getirir.
  7. Son derece fazla hava alabilen temperli cam ön panel, hava akışını artırır ve ultra havalı fütüristik bir görünüm için ARBG temperli cam giriş kanatlarına sahiptir. Ek olarak, çok odalı düzen, makinenizin iç işleyişini kesinlikle düzenli tutarken, dikey GPU desteği ekstra oluşturma özgürlüğü sağlar.
  8. Sonsuzluk aynası: Özelleştirilebilir sonsuzluk aynası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir