Binance HOT, MANA ve Bu 25 Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı!

En büyük kripto para borsası Binance; yakın zamanda MANA, UMA, HOT gibi altcoin’leri etkileyecek çeşitli duyurular paylaştı. Ayrıca borsa BAND güncellemesini destekleyeceğini ve yeni “ikili yatırım” ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı. İşte detaylar…

VIP ve esnek kredi hizmetlerine MANA, HOT ve daha fazlası girdi

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, VIP Kredi ve Esnek Kredi hizmetlerine on altı yeni ödünç verilebilir varlık eklediğini duyurdu. Yeni eklenen varlıklar arasında INJ, HOT, RVN, MANA, TWT, GAL, REEF, PORTO, LRC, BEL, DENT, SPELL, ALPINE, API3, UMA ve BSW yer alıyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Binance VIP Loan, rekabetçi oranlar, şartlar ve hizmetler sunan kişisel ve kurumsal bir aşırı teminatlı kredi hizmetidir. Kullanıcılar, Binance VIP Loan’ı kullanarak uzun vadeli yatırım fonları, kaldıraçlı alım satım ve riskten korunma stratejileri için daha büyük bir potansiyeli açığa çıkarabilir.

Binance Esnek Kredi ise, ilgili Kredi-Değer (LTV) oranları aşılmadığı sürece kullanıcıların pozisyonlarını süresiz olarak açık tutmalarına olanak tanıyan izole, aşırı teminatlı, açık vadeli bir kredi ürünüdür. Yeni ödünç verilebilir varlıklar hem Binance VIP Kredi hem de Esnek Kredi’de mevcut. Tam liste aşağıdaki şekilde:

  • VIP Loan’a eklenenler: INJ, HOT, RVN, MANA, TWT, GAL, REEF, PORTO, LRC, BEL, DENT, SPELL, ALPINE, API3, UMA ve  BSW
  • Esnek kredi (Flexible Loan) hizmetine eklenenler: INJ, HOT, RVN, GAL, REEF, PORTO, LRC, BEL, DENT, SPELL, ALPINE, API3, UMA ve BSW

İlgilenen kullanıcılar, en güncel faiz oranları ve ödünç verilebilir ve teminat varlıkların tam listesi için VIP Kredi ve Kredi Verileri bölümlerine bakabilir. Binance’in VIP Kredi hizmeti yüksek net değere sahip bireyler ve kurumsal yatırımcılar için tasarlanırken, esnek kredi hizmeti tüm kullanıcılara açık.

Yeni ikili yatırım grubu açıklandı

Yeni ödünç verilebilir varlıklara ek olarak Binance, yeni bir grup İkili Yatırım (Dual Investment) ürününü de piyasaya sürüyor. Bu ürünler güncel hedef fiyatlar ve sözleşme tarihleriyle geliyor. Kullanıcılar “Yüksekten Sat” ya da “Dipten Al” ürünlerini kullanabiliyor. Yeni İkili Yatırım ürünleri için abonelik bugün, Türkiye saati ile 13:00’de başlayacak.  Eklenen coin’ler çoğunlukla aynı ve şu şekilde:

  • “Yüksekten sat” ürünleri: BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE, LTC
  • “Dipten al” ürünleri: BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE, LTC

Binance, BAND güncellemesini destekliyor

Binance ayrıca Band Protocol (BAND) ağ yükseltmesini destekleyeceğini de duyurdu. Yükseltme, Band Protocol’ün 16.562.500. blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Bu da 27 Nisan 2023, Türkiye saati ile 17:00’ye denk geliyor. BAND işlemleri ise güncelleme gününde, TSİ 16:00’dan itibaren askıya alınacak.  Ancak, ağ yükseltmesi sırasında BAND alım satımı etkilenmeyecek. Binance, hesaplarında BAND bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacağını belirtti. Borsa, ağın istikrarlı olduğuna karar verdiğinde BAND için işlemlerini yeniden açacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir